Hakkımızda

Güneş Hasar, Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Muğla bölgesinde son yedi yıldır liderliğini koruyarak sektöründe başarılı işlere imza atan, Güneş Hasar ve Danışmanlık Hizmetleri, güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; başarı, zamanın-dalar ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden liderliğini koruyarak mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile sigorta ve kazalar ile ilgili tüm gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Güneş Hasar Danışmanlığı olarak, başladığımız tüm hasar tasfiye işlemlerinde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmemiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilen firma haline gelmiş bulunmaktayız.

İşimizde en iyi olmayı sürdürebilmek için sektördeki gerek teknolojik gerekse hukuki yenilikleri yakından takip ediyoruz ve teknik kadromuzun sürekli gelişimi için eğitim faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Sektörde edindiğimiz konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarımızı toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştırdığımız firmamızın öncelikli hedefi; Hasar Yönetimi ve Sigortalı Yaşam bilincinin tüm sigortalılara ve mağdurlarımıza benimsetilerek yerleşik hale getirilmesidir.